Služby

Rizikové kácení stromů

Naší činností je odborné kácení stromů v místech kam se nedostane technika, je potřeba strom pokácet a při tom nepoškodit místo. Zabýváme se rizikovým kácením a postupným kácením bez možnosti dopadu částí dřeva na zem.

Rizikové kácení stromů

Odborné ošetřování stromů

Mezi odborné ošetření stromů nepatří jen odstranění suchých větví ze stromu ale i zdravotní řezy stromů, obvodové redukce a lokální redukce stromů, stabilizace sekundárních korun a samozřejmě výchovné řezy na mladých stromech po výsadbách.

Odborné ošetřování stromů

Zajišťovaní stromů

Dynamické vazby instalujeme vždy na stromy s problémovým větvením, které může ohrozit majetek, nebo zdraví občanů v jeho blízkosti. Instalujeme lana s nosností 2, 4 nebo 8 tun. Zajišťujeme i asanaci pozemků, například před stavbou, výřezy náletových dřevin, těžbu stromů a likvidaci dřevní hmoty. Dále zajišťujeme kompletní zahradnické práce, údržbu a správu zeleně včetně zakládání různých biokoridorů.

Zajišťovaní stromů

Prořezávání ovocných stromů

Další činností je i odborné ošetřování ovocných stromů, pod které spadá jak povýsadbová péče se zakládacím a udržovacím řezem, tak i údržba starých a neošetřovaných stromů v parcích, álejích a stromořadích.

Prořezávání ovocných stromů

Likvidace dřevní hmoty

Zařizujeme likvidace dřeva, frézování pařezů po pokácení stromů, včetně štěpkování dřevní hmoty a větví.

Likvidace dřevní hmoty

Výsadba stromů a povýsadbová péče

Zabýváme se výsadbou stromů, které realizujeme jak pro města a obce, tak i pro soukromé osoby na zahradách. K výsadbovým pracím neodmyslitelně patří i povýsadbová péče, kterou poskytujeme po několik let.

Výsadba stromů a povýsadbová péče

Výškové práce

Máme bohaté zkušenosti i s prací ve výškách. Pokud potřebujete čištění a mytí nebo nátěry a opravy fasád, až po opravy střech a drobných klempířských prvků, jsou práce z lana ta nejlepší varianta.

Více
vyskove prace
green logo arbovert without text
+420 739 969 933